Doğu Karadeniz Batum Turu

Doğu Karadeniz Batum Turu, Bir doğa harikası olan Karadeniz, Türkiye’nin en yeşil bölgesi konumundadır. Doğa harikası olan bölge her yıl birçok yerli ve yabancı turisti kendine çekmektedir. Kültürü, doğası ve yemekleri ile tatmin edici bir gezi sunan Karadeniz, gezilecek birçok yapı ve şehre ev sahipliği yapmaktadır.

6 gece sürecek olan Doğu Karadeniz – Batum turumuzda:

  • Profesyonel rehber hizmeti
  • Otelde konaklama – kahvaltı
  • Lüks otobüs ile ulaşım
  • Çevre gezileri

Tur Programı:

1

1. Gün

Belirtilen saatte harekete başlıyoruz.
2

2. Gün

Amasya’ya hareket. Ekstra kahvaltı alacağımız restauranta varış. Kahvaltının ardından panoramik Yeşilırmak gezisi. Gezimizin ardından Sinop’a varış. Yemek molası ve gezimizin ardından Samsun’a hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
3

3. Gün

Kahvaltının ardından Tirebolu’ya hareket. Tirebolu gezisi. Gezinin ardından  Trabzon’a doğru hareket. Trabzon gezi rehberi. Gezi sonrası yemek molası ve Sümela Manastırı’na varış. Manastıra varışın ardından serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
4

4. Gün

Kahvaltı sonrası Sürmene’de serbest zaman. Ardından Uzungöl’e hareket. Serbest zaman. Öğle yemeğinin ardından Sarp Sınır Kapısına Hareket. Gürcistan Sınır Kapısı’ndan Batum’a ulaşım. Batum şehir gezisi. Gezinin ardından otele varış. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
5

5. Gün

Kahvaltının ardından Türkiye’ye giriş. Kaçkar Dağları Milli Park’ına varış. Ayder Yaylası’nda serbest zaman. Gece konaklaması otelimizde.
6

6. Gün

: Kahvaltı sonrası Trabzon’a hareket. Trabzon Ayasofyası gezisi. Gezi sonrası otele varış. Akşam yemeği ve gece konaklaması otelimizde.
7

7. Gün

Kahvaltıın ardından Ordu’ya hareket. Ordu Boztepe gezisi. Gezimizin ardından Bolaman Kalesi gezisi. Gezinin ardından Samsun’a hareket. Samsun’da serbest zaman ve öğle yemeği molası. Mola sonrası İstanbul’a dönüş.
Doğu Karadeniz Batum Turu | Elissa Tur

Tur Yorumları

5.00 based on 1 Yorum
Ağustos 12, 2017

Elissa Tur ile organizasyonumuz sorunsuz geçti, her şey planlandığı gibi gitti.

Yorum Yazın