Likya turları ile sonsuz maviliğin içerisinde muhteşem bir tarihe tanıklık edebilir, erken rezervasyon fırsatlarından faydalabilirsiniz.

6 Gün sürecek olan Likya turumuzda fiyata:

  • Gidiş- dönüş otobüs bileti
  • Otelde konaklama
  • Rehber hizmeti
  • Şehir gezileri
  • Kahvaltı ve akşam yemeği
  • Tekne turları dahildir.

Tur Programı:

1

1. Gün

Belirtilen yer ve saatte Akyaka’ya hareket.
2

2. Gün

Alınan ekstra kahvaltının ardından sabah saatlerinde Sakar Geçidi’ne varış. Verilen kısa molada çevre gezintisi için serbest zaman. Akkaya’ya hareket. Akkaya tekne turu ile koy gezintisi. Tur süresi boyunca yüzmek için serbest zamanlar verilecektir. Belirtilen saatte Akkaya’ya dönüş. Aşıklar Yolu gezisi. Gece konaklaması ve akşam yemeği otelimizde olacaktır.
3

3. Gün

Kahvaltının ardından 12 Adalar Tekne turu için Fethiye Marina’ya doğru hareket. Tekne turumuz gün boyu sürecektir. Tur boyunca yüzme için serbest zamanlar verilecektir. Akşam yemeği ve Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
4

4. Gün

Kahvaltımızın ardından Kaputaş Plaj’ına varış. Plaj gezimizin ardından Kaş’a hareket. Meis Adası ve Kekova gezimiz olacaktır. Turumuzun ardından otele dönüş. Akşam yemeği ve gece konaklaması otelimizde olacaktır.
5

5. Gün

Kahvaltının ardından Ölüdeniz’e hareket. Ölüdeniz’de serbest zaman. Belirtilen saatte Kayaköy’e varış. Kayaköy gezimizin ardından Yörük pazarı ziyaretimiz olacaktır. Ziyaretimiz’in ardından Dalyan’a hareket.  Dalyan tekne turumuz başlayacaktır. İztuzu Plajı’na varış. İztuzu Plajı’nda vereceğimiz molanın ardından Dalyan’a dönüş. Belirtilen saatte İstanbul’a dönüş.
6

6. Gün

Gece yolculuğumuz otobüste devam edecektir. Sabah saatlerinde İstanbul’a varış.

 

Likya Turu