Elissa M.I.C.E Hizmetlerimiz

Profesyonel ve Kaliteli etkinliklerin adresi...

KURUMSAL SEYEHAT / TEŞVİK SEYAHATLERİ

Yurtiçi / Yurtdışı

Elissa Tur, deneyimli kadrosuyla yurtdışından gelecek misafirlerinize veya motivasyonunun artırılması için yurtdışına yapılacak bayi-çalışan seyahatleri konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Gelen misafirlerinize İstanbul’un ve Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini profesyonel rehberlerimiz eşliğinde yaşatabilir ve onları unutulmaz hatıralarla uğurlayabilir veya bayi teşkilatınızın, çalışanlarınızın yurtdışında, şirketinize özel detaylı programlar aracılığıyla motivasyonlarını artırabilirsiniz.

Üstün hizmet anlayışı ve kalitesiyle yurtiçi ve yurtdışı teşvik seyahatleri konusunda tercihinizi kaliteden yana yaparak Seturmice’ı tercih ederek zamanınızı en iyi şekilde değerlendirin.

Kurumsal iş seyahatleri, fuar katılımları, teşvik ve motivasyon gezileri gibi seyahat organizasyonlarında gidilecek yer seçiminden, mekan seçimine kadar her aşamada farklı ve yeni alternatifler sunuyoruz.  Yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımları, kurumsal konaklama rezervasyonları, uçak biletleri konusunda firmalara çok sayıda alternatif sunarak ihtiyaçlarını karşılamak öncelikli amacımız.

Sunulan Hizmetlerimiz

  • Hava limanı karşılama ve uğurlama
  • Seçeceğiniz araç tipi ile özel transferler
  • Konaklama hizmetleri
  • Gidilen bölge konusunda deneyimli Profesyonel Rehber eşliğinde çevre gezileri
  • Tekne Gezisi, helikopter turları ve transferleri
  • Ögle ve Akşam yemeği organizasyonu
  • Toplantı ve Gala gecesi organizasyonu

Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında Elissa Tur, bir çözüm ortağınız olarak, size kaliteli hizmeti standart olarak sunmayı amaçlamaktadır.

İLETİŞİM

Soru, görüş ve önerilerinizi dinlemeye, yanıtlamaya size en yakın dost olmaya her zaman hazırız.

Şehit Cahar Dudayev Cad. No:8/2 Ataşehir/İstanbul
0216 449 38 38
0532 201 37 82

BİZ SİZİ ARAYALIM