Ege kıyılarının huzurunu ve güzelliğini görmeniz ve deneyimlemeniz için düzenlenen Ege İncileri turumuz ile her durağımızda ayrı bir tatil keyfi yaşayacaksınız.

4 gece 5 gün sürecek olan Ege İncileri turumuzda fiyatlara:

  • Otobüs ile ulaşım
  • Otobüs içi su ikramı
  • Otelde konaklama
  • Türkçe rehberlik hizmeti
  • Zorunlu Mesleki Sigorta dahildir.

Tur Programı:

1

1. Gün

Belirlenen yer ve zamanda Eskihisar- Bursa karayolu üzerinden hareket edilecektir.
2

2. Gün

Şirince’ye varış. Ekstra sabah kahvaltınısın ardından Şirince de serbest zaman. Belirlenen saatte, Çeşme’ye hareket. Çeşme’ye varışın ardından Çeşme turumuz başlayacaktır. Turumuzun ardından öğle yemeği molası verilecektir. Mola’nın ardından yüzme için serbest zaman. Belirlenen saatte Alaçatı’ya hareket. Varışmızın ardından Alaçatı turumuz başlayacaktır. Turumuzun ardından İzmir’e hareket. İzmir’e varışımızın ardından otele yerleşme ve akşam yemeği. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
3

3. Gün

Kahvaltının ardından İzmir turumuz başlayacaktır. İzmir turumuzun ardından Foça’ya hareket. Foça turumuz. Turumuzun ardından yüzme molası verilecektir. Molanın ardından belirenen saatte Bergama’ya hareket. Bergama turu. Turumuzun ardından otele dönüş. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
4

4. Gün

Kahvaltının ardından Ayvalık turumuz başlayacaktır. Turumuzun ardından öğlen yemeği ve yüzme için serbest zaman. Belirlenen saatte Şeytan Sofrası gezimiz başlayacaktır. Gezimizin ardından otele dönüş. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
5

5. Gün

Kahvaltının ardından Kadırga Koyu’na hareket. Yol üzerinde bulunan Zeytinyağı Fabrika Müzesi gezimiz. Gezimizin ardından serbest yüzme zamanı. Belirlenen saatte İstanbul’a hareket.

 

Ege İncileri Turu