Koh Samui Turu Cennet adası olarak da bilinen Koh Samui adasının çevresi hindistan cevizi ağaçları ile kaplıdır. Bu egzotik adanın bir diğer adı ise Güvenli Adadır. Tayland’ın adaları arasında oldukça popüler ve turistik bir ada olan Koh Samui her yıl sayısız turisti ağırlar. Ada, hükümetin doğayı koruma çabası ile el değmemiş bir bir doğaya ev sahipliği yapıyor.

5 Gece sürecek olan Koh Samui turumuzda:

  • Gidiş – dönüş uçak bileti
  • 5 Gece otelde konaklama – kahvaltı
  • Havaalanı vergileri
  • Zorunlu seyahat Sigortası
  • Tüm transferler
  • Rehberlik hizmeti

Tur Programı:

1

1. Gün

Belirtilen saatte, bilet ve pasport işlemlerinin ardından Singapur aktarması ile Samui uçuşu.
2

2. Gün

Varışımızın ardından otele transfer. Otele yerleşmenin ardından misafirlerimiz için serbest zaman. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
3

3. Gün

Kahvaltının ardından, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Samui Adası Turu ile adayı keşfe çıkabilir. Gezimizin ardından otele dönüş. Gece konaklaması otelimizde.
4

4. Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olaran Koh Nang Yuan ve Koh Tao Adaları Turuna katılabilirler. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
5

5. Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Samu Adventure Turuna katılabilirler. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
6

6. Gün

Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Mercan Adası Turuna katılabilirler. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
7

7. Gün

Kahvaltının ardından havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından İstanbul’a uçuş.

 

Koh Samui Turu | Elissa Tur

Tur Yorumları

Yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yazın