Uzakdoğu turizminin kalbi olarak bilinen Phuket, Bangkok ve Bali, tropikal iklimi, el değmemiş doğası, sıcakkanlı insanları, eşsiz plajları ile unutulmayacak bir tatil deneyimi yaşatıyor. Farklı bir kültür, coğrafya ve mutfak tanımak isteyen turistler için ideal olan uzakdoğu tatilleri, vaad ettiğini fazlası ile sunuyor.

9 gece sürecek olan Phuket – Bangkok – Bali turumuzda fiyatlara:

  • Gidiş – dönüş uçak bileti
  • Otelde konaklama – kahvaltı
  • Havaalanı – otel transferleri
  • Alan vergisi
  • Zorunlu Seyahat Sigortası dahildir.

Tur Programı:

1

1. Gün

Bilet ve bagaj işlemelerinin ardından Singapur’a hareket. Gece yolculuğumuz uçakta geçecektir.
2

2. Gün

Singapur’a varışın ardından Phuket uçuşumuz başlayacaktır. Phuket uçuşumuzun ardından otele transfer. Otele yerleşmenin ardından serbest zaman. Serbest zamanın ardından Phuket Ada turumuz başlayacaktır. Turumuzun ardından otele dönüş ve serbest zaman. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
3

3. Gün

Kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Phi Phi Adası turumuza katılabilirler. Tur sonrası serbest zaman. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
4

4. Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan James Bond Adası turuna katılabilirler. Turun ardından otele dönüş. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
5

5. Gün

Kahvaltının ardından havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Bangkok’a uçuş. Bangkok’a varışın ardından otele transfer. Otele varışın ardından Bangkok şehir ve tapınaklar turumuz başlayacaktır. Tur sonrası otele dönüş ve yerleşme. Akşam yemeğinin ardından Patpong Gece Pazarı gezimiz başlayacaktır. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
6

6. Gün

Kahvaltının ardından  serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Yüzen Çarşı gezimize katılabilirler. Turun ardından otele dönüş ve serbest zaman. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
7

7. Gün

Kahvaltının ardından havalimanına transfer ve Bali’ye hareket. Bali’ye varışın ardından otele transfer ve yerleşme. Dinlenmeniz için serbest zaman. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
8

8. Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Nuse Lembognan Adası turumuza katılabilirler. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
9

9. Gün

Kahvaltının ardından havalimanına transfer. Singapur aktarmalı uçuş ile İstanbul’a hareket.

 

Phuket-Bangkok-Bali Turu | Elissa Tur

Tur Yorumları

Yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yazın