Bora Bora Adaları Turu

Pırıl pırıl bir denize, sıcak kumlara ve harika bir doğaya sahip olan Bora Bora adaları tropik iklimi ile turistleri büyülemekte. Balayı turları arasında da oldukça popüler olan Bora Bora turları hem ekonomik hem de eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor.

6 Gece sürecek Bora Bora turumuzda:

  • Gidiş – gönüş uçak biletleri
  • Havalimanı vergileri
  • Tüm transferler
  • Otelde konaklama – kahvaltı
  • Güvenlik vergileri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası dahildir.

Tur Programı:

1

1. Gün

Uçuş saatinden 2 saat önce vardığınız havalimanında, bilet işlemlerinin ardından Papeete’ye yolculuğumuz başlayacaktır. Yolculuğumuz gece uçakta devam edecektir.
2

2. Gün

Yolculuğumuzun ardından otele transfer gerçekleşecektir.
3

3. Gün

Otelde yapacağımız kahvaltının ardından misafirlerimizin Bora Bora Adası’nın deniz, kum ve güneş keyfini çıkarmaları için serbest zaman. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
4

4. Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir, çevre gezileri ile keşfe çıkabilir ya da alışveriş yapabilirler. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
5

5. Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirerimiz deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir, çevre gezileri ile keşfe çıkabilir ya da alışveriş yapabilirler. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
6

6. Gün

: Kahvaltının ardından serbest zaman. Belirtilen saatte otel – havalimanı arası transfer gerçekleştirilecektir. Gece konaklaması uçakta olacaktır.
7

7. Gün

İstanbul’a varış.
Bora Bora Turları

Tur Yorumları

Yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yazın