İkbal Thermal Hotel & Spa, siz değerli misafirerimizi, termalin başkenti konumuna sahip Afyonkarahisar ilimizin Ankara – İzmir karayolu üzerinde açık hava alışveriş merkezi içerisinde bulunan otelimizde ağırlamayı diliyor.

Turizm bölgesinde, 115.000m arsa üzerinde, açık hava alışveriş ve aktivite merkezinin bulunduğu tesisimizde, çok amaçlı Toplantı Salonları, Thermal, Spa ve Wellnes merkezleri bulunmaktadır. Otelimiz sağlık ve eğlencenin yanı sıra  konforu da bulabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Fransız balkonlu geniş odalarımız rahat edebilmeniz için tüm detayları barındırıyor. Otelimizde bulunan 286 oda, seçkin misafirler, aileler, iş adamları, ekonomik, standart, engelli, deluxe, sperior, aile ve suit oda seçenekleri ile kategorize edilmiştir.

İkbal Thermal Hotel & SPA , Değerli misafirlerimize sunacağımız profesyonel ve modern fitness hizmeti ile, misafirlerimizin sağlıklı ve formda kalması için yardımcı olurken, masaj, cilt ve vücut bakımları, yüzme ve termal havuzlarımız ile huzuru ve keyfi tadacaktır.

İkbal Thermal Hotel & Spa, siz değerli misafirlerimize sunacağı yenilikçi, üst düzey teknoloji ve güler yüzlü hizmet ile her türlü ihtiyacınıza cevap verecektir.

Aktivite Bilgileri

İkbal Thermal Hotel & Spa; toplantı salonları, termal havuzları, SPA merkezi, sağlıklı yaşam merkezi sizlere hizmet vermektedir. Konaklamanız süresince oyun salonlarımızdan, marketimizden, kuaför salonumuzdan ve fitness center’dan yararlanabilirsiniz. Tesisimizde çarşamba, cuma ve cumartesi günleri canlı müzik programı yapılmaktadır.

Spa Merkezi

İkbal Thermal Hotel & Spa’nın MineraSpa merkezinde, sağlıklı yaşam ve spor aktiviteleri gibi birçok hizmet sunulmaktadır. Fitness salonumuzdan, özel aile banyolarımızdan, Türk hamamından, saunadan, jakuzi odalarımızdan, buhar banyosundan, çamur banyosundan, SPA merkezindeki deneyimli personellerimizden masaj hizmeti ve cilt bakım hizmeti alabilirsiniz. Özel aile kabinleri ve çamur banyosu ekstra ücretlendirilmektedir.

İkbal Thermal Hotel | Elissa Tur
İkbal Thermal Hotel
İkbal Thermal Hotel
İkbal Thermal Hotel
İkbal Thermal Hotel
İkbal Thermal Hotel
İkbal Thermal Hotel
İkbal Thermal Hotel
İkbal Thermal Hotel
İkbal Thermal Hotel

Tur Yorumları

Yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yazın