Sarot Termal Otel, Mudurnu bölgesinde bulunmaktadır. Otelimiz, huzurlu, rahat, konforlu ve muhafazakar otel konseptinde hizmet vermektedir.

Sarot Termal Otel, değerli misafirlerine, A la Carte Restaurant, Açık havuz, Açık Restaurant, Araç kiralama, Asansör, Sağlık hizmeti, Havaalanı Servisi, Kapalı Havuz, kapalı restaurant, Kuaför, Market, Otopark, Wireless İnternet hizmeti vermektedir.

Otelimizde bay ve bayanlar için ayrı havuz bulunmaktadır. Baylar için yarı açık yarı kapalı havuz bayanlar için ise tamamen kapalı alan havuzumuz bulunmaktadır. Ücretsiz aktiviteler; Fitness, Masa tenisi, Hamam, Jakuzi, Sauna, Termal havuz, Tv salonu bulunmaktadır. Ücretli aktivitelerimiz ise; Masaj, oyun salonu ve Spa’dır. Çocuklar için ücretsiz çocuk kulübü ve çocuk havuzu bulunmaktadır.

Konaklama Bilgileri

76 Odası olan Sarot Termal Park Resort&Spa’da rahatınız ve konforunuz için tüm incelikler düşünülmüştür.Tüm odalarımızda LCD TV, Minibar (ücretli), Şifreli çelik kasa, Telefon, Tüm odalarımızda Wireless bağlantısı (ücretsiz), Küvet, Jakuzi, Termal su, Saç kurutma makinesi, Yangın uyarı sistemi, Halı zemin bulunmaktadır.Konaklama sürecinin ilk günü için odalarda çay kahve ikram seti bulunmaktadır.Oda Özellikleri:Engelli Odası 1 oda / 26 m2,2 kişi konaklama,French bed, halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, duş teknesi, termal su, yangın uyarı sistemi, duş teknesi ve diğer kullanım alanların da destek tutacakları, toplam oda sayısı 129 dur. Yatak adedi ise 400 dür.Standart Oda 103 oda / 26 – 30 m2, 2+2 kişi konaklama. French bed / Twin bed, halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın uyarı sistemi.Superior Room 21 oda / 45 m2, 3+1 kişi konaklama, French bed + sngl bed + sofa bed ve tekli koltuklar, halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın uyarı sistemi, Suit Room 2 oda / 55 m2, 2+2 kişi konaklama. Farklı oturma odası ve yatak odasından oluşan büyük oda, French bed, halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın uyarı sistemi, çalışma masası, King Suit 2 oda / 70 m2, 2+2 kişi konaklama.Farklı oturma odası ve yatak odasından oluşan büyük oda, French bed,halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, kablosuz internet bağlantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın uyarı sistemi, çalışma masası mevcuttur.Bay-Bayan konaklamalarda evlilik cüzdanı ibraz edilmesi zorunludur. ya da misafirlerin aynı soyadı taşıması gerekmektedir.Tam Pansiyon konsept giriş günü akşam yemeği ile başlar, çıkış günü öğle yemeği ile son bulur. Tesiste alkol satışı yoktur. Havuz kullanımı 08:30 – 12:30 Bay / 14:00 – 22:00 Bayan misafirlerimiz için dönüşümlü kullanıma açık olacaktır.

Sarot Termal Otel | Elissa Tur
Sarot Termal Otel
Sarot Termal Otel
Sarot Termal Otel
Sarot Termal Otel
Sarot Termal Otel
Sarot Termal Otel
Sarot Termal | Elissa Tur
Sarot Termal | Elissa Tur
Sarot Termal | Elissa Tur

Tur Yorumları

Yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yazın