Mauritius Turu Tropikal bir iklime sahip olan Mauritius Adası, harika plajlara, masmavi sulara ve bozulmamış bir doğaya ev sahipliği yapıyor. Renkli festivallerin de yapıldığı adanın oldukça misafirperver bir halkı var. Mauritius Adası’nın gümüş renkli plajlarında güneşlenmek, tertemiz sularında yüzmek, olağanüstü su altı yaşamını keşfetmek size unutulmaz bir tatil deneyimi sunacaktır.

5 Gece sürecek  Mauritius turumuzda:

  • Gidiş – dönüş uçak bileti
  • Havaalanı vergiler
  • Otelde konaklama – kahvaltı
  • Tüm transferler
  • Seyahat Sigortası

Tur Programı:

1

1. Gün

Bilet ve bagaj işlemlerinin arından Mauritius uçak yolculuğumuz başlıyor. Yolculuğumuz gece uçakta devam edecektir. Uçuşumuzun ardından misafirlerimiz havalimanından otele transfer edilecektir.
2

2. Gün

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Mauritius Adası’nın güzelliklerini keşfe çıkarabilir. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
3

3. Gün

Kahvaltının ardından Black River Gorges Parkı gezimiz olacaktır. Gezimizin ardından serbest zaman. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
4

4. Gün

Kahvaltının ardından Chamarel Kasabası ziyaretimiz olacaktır. Ziyaretimizin ardından Lan Vanille Timsah Parkı gezimiz başlayacaktır. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
5

5. Gün

Kahvaltımızın ardından, Pamplemousses Bahçeleri gezimiz başlayacaktır. Gezinin ardından serbest zaman. Gece konaklaması otelimizde.
6

6. Gün

Kahvaltının ardından çevre gezileri ve alışveriş için serbest zaman. Gece konaklaması otelimizde olacaktır.
7

7. Gün

Kahvaltının ardından otelden çıkış ve serbest zaman. Belirtilen saatte ve yerde havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul’a uçuş.
8

8. Gün

İstanbul’a varış.

 

Mauritius Turu | Elissa Tur

Tur Yorumları

Yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yazın