Club Simena Hotel

Club Simena Hotel Akdeniz’in incisi Kuzay Kıbrısta Girne’ye 20 km mesafede konumlanıyor.

Tesisin Toplam 52 odası mevcut. Tüm odaları Beşparmak Dağlarının eşsiz manzarasına veya Akdenizin büyüleyici mavisine sahip. Tesisin tüm odalarında; kablosuz internet bağlantısı, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi ile minibar bulunuyor.

Club Simena Hotel huzurlu ve sessiz bir tatil imkanı sunuyor. Tesiste araç-bisiklet kiralama, ücretsiz otopark, kablosuz internet hizmeti ve kuru temizleme hizmeti mevcut. Ayrıca balo salonunda çeşitli etkinlik ve organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Yeşille mavinin eşsiz uyumuna tanıklık edeceğiniz, düş ile gerçeğin birbirine girdiği bir mekana, hoş geldiniz…

Yaşam tarzınızdan ödün vermeden, alışkanlıklarınızı ve konforunuzu tatilde de sürdürmek istiyorsanız sizleri, pek çok farklı kültüre ev sahipliği yapan Kuzey Kıbrıs’ta güneşin sıcaklığına ve Akdeniz’in berrak sularına, Club Simena Hotel’e davet ediyoruz.

Size doğal güzellikler içinde mükemmel bir tatil yaşatacak her şeyi sunuyor.

Kıbrıs kültürünün bir parçası olan efsanevi Kıbrıs misafirperverliğini yaşarken, yemyeşil bahçesinde huzuru, sessizliği ve Kuzey Kıbrıs’ın sakinliğinin yanı sıra hiç bitmeyen neşesini hissedebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs’ı ziyaret eden misafirlerimiz için, doğal ve kültürel mirasa saygılı her şey misafirlerimizin konforu ve rahatı için tasarlanmıştır.

Club Simena Hotel | Elissa Tur

Tur Yorumları

Yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yazın