Adenya Resort Hotel & Spa; standart oda , connection, engelli, aile, premium, royal, select, superior suit, serenity suit, king suit, de lux seçenekleri ile toplamda 289 oda ile hizmet vermektedir. Tüm odalarımız, siz değerli misafirerimizin rahatı için gerekli konfor ve lüks ile dizayn edilmiştir.

Adenya Resort Hotels & Spa’da Havuz (bay), sahil (bay), kapalı havuz (bay), aquapark (bay), havuz (bayan) sahil (bayan), kapalı havuz (bayan), aquapark (bayan) seçenekli havuzlarımız mevcuttur. Bay ve bayanlar için ayrı ayrı havuzlar ve ayrı ayrı plaj imkânımız bulunmaktadır. Kapalı (ısıtmalı) tatlı su havuzları, 3’er adet kaydıraklı açık tatlı su havuzları, deniz suyu havuzları ile tüm taleplerinizi karşılayacak şekilde hizmettedirler. Havuzlarda yiyecek-içecek hizmeti veren snack restoranlar, bay ve bayanlar için ayrı olarak mevcuttur. Bayan kompleksine kesinlikle kamera ve fotoğraf makinası alınmamaktadır.

Adenya Resort Hotels & Spa’da lobi, meydan kafe, bale evi, kafe keyf, nargile, yelken snack, lobi teras kafe, sedir restoran, taş ev A’la Carte ile yiyecek içecek hizmetleri verilmektedir. Otelimizde alkollü içeceklerin satışı ve servisi yapılmamaktadır. İslami usullere uygun olarak, tamamen hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretim yapan, et ve et ürünleri firmalarından ürün alınmaktatır. Firmaların “Helal Serfitikası” mevcuttur. Yiyecek konseptimiz 07.00-00.00 arasında, içecek konseptimiz 24 saat ücretsiz olarak devam etmektedir.

Profesyonel animasyon ekibimiz gün boyu havuz eğlenceleri, çocuk kulübü yarışmalar ve çeşitli eğlenceler ile tatilinizi renklendirirken, her akşam hazırladıkları size özel showlarla güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

GİRİŞ SAATİ 14.00
ÇIKIŞ SAATİ 11.00
ODALAR
Klima Minibar
TV Oda Servisi
 HAVAALANI  Gazipaşa 67 km
Adenya Resort Hotel | Elissa Tur
Adenya Resort Hotel
Adenya Resort Hotel
Adenya Resort Hotel
Adenya Resort Hotel
Adenya Resort Hotel
Adenya Resort Hotel
Adenya Resort Hotel
Adenya Resort Hotel
Adenya Resort Hotel
Adenya Resort Hotel

Tur Yorumları

Yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yazın